Hlavní kategorie » Lemování vysoce profilované

Lemování pro vysoce profilované krytiny 78x98 cm

Lemování pro střešní okna Rooflite 78x98 cm je určené pro vysoko profilované střešní krytiny o maximální výšce do 120 mm

Použitím lemování pro vysoce profilované střešní krytiny je zabezpečen vysoký stupeň voděodolnosti u všech druhů střešních krytin s výškou profilu od 16-120 mm (viz obrázek na levé straně).

Bezolovnatá tvarovací manžeta zajišťuje těsné spojení s krytinami rozličných tvarů. Pěnové těsnění s odolností vůči vlivům počasí zajišťuje těsné krajní spoje pro případ sněhových a dešťových srážek.

Pomocí lemování lze snadno provést dokonalou montáž střešních oken Rooflite a tím zajistit dokonalé napojení střešního okna s krytinou.

Pro výrobu lemování je používán hliníkový plech, který je opatřen stejným nátěrem v tmavě šedé barvě jako je tomu plechování střešního okna. Materiál je odolný proti vnějším vlivům a UV záření, vodotěsnost je testována dle nejpřísnějších předpisů. Nové olemování Rooflite je osazeno nízko v úrovni střechy, což zvyšuje jednak efekt tepelné izolace, ale také venkovní estetický vzhled.

Lemování je vyrobeno tak, aby jeho montáž byla rychlá a přehledná i pro konečné spotřebitele - slícování jednotlivých prvků dokonalé a srozumitelné.

Skladem

2123,- Kč s DPH   ks