Hlavní kategorie » Lemování kombi pro dvojci

Lemování RoofLITE pro dvojici 78x140 cm

Kombi lemování pro dvojici střešních oken RoofLITE 78x140 cm

Použitím kombi lemování pro dvojice oken umístěných vedle sebe je zajištěn výrazný stupeň vodotěsnosti v případě všech druhů používaných střešních krytin s výškou profilu od 0 do 120 mm (viz obrázek na levé straně). Střešní okno lze instalovat i v případě hladké střešní krytiny, postačí dle návodu odstranit těsnící klín nalepený po obvodu olemování.

Tvarovací manžeta umístěná ve spodní části je vyrobena ze speciálního hliníkového plechu bez použití olova. Boční části lemování jsou vybaveny těsnícím klínem, který zajišťuje dokonale utěsnění pro případ a dešťových nebo sněžných srážek. V případě použití na hladké krytiny lze těsnící klín z bočních částí plechování odstranit.

Pomocí lemování lze lehce provést bezchybnou montáž střešního okna a zajistit tím dokonalé vodotěsné napojení okna se střešní krytinou.

Lemování je vyrobeno z lakovaného hliníku a je z výroby opatřeno vypalovaným nátěrem v tmavě šedé barvě jako plechování okna a je odolné proti vlivům počasí. Vodotěsnost je testována v souladu s evropskými předpisy. Inovované lemování RoofLITE je osazeno níže v úrovni střechy a tím je docíleno lepšího estetického dojmu a výhodnější odolnosti proti povětrnostním vlivům - sníh se za okna nehromadí, tak jako je tomu u oken výše osazených.

Kromě toho je lemování vyráběné tak, aby jeho instalování bylo přehledné i pro neprofesionály - spojování jednotlivých částí zřejmé a pochopitelné.

Skladem

4217,- Kč s DPH   ks