Hlavní kategorie » Lemování profilované

Lemování Rooflite profilované 66x118 cm

Lemování pro střešní okna Rooflite 66x118 cm pro profilované střešní krytiny

Použitím lemování na profilované střešní krytiny je zabezpečena voděodolnost v případě všech druhů střešních krytin s výškou profilu od 0-50 mm (viz obrázek na levé straně). Střešní okno Rooflite lze instalovat také v případě hladké střešní krytiny. Postačí odstranit těsnící klín, který je nalepený po obvodu lemování.

Tvarovací hliníková manžeta ve spodní části lemování zajišťuje těsné napojení k různým druhům střešních kryt. Pěnové těsnění je odolné k vlivům počasí a zajišťuje utěsnění postranních spojů pro případy sněhových nebo dešťových srážek.

Za pomocí lemování lze snadno provést kvalitní montáž střešních oken Rooflite a tím zajistit dokonalou voděodolnost.
Lemování je vyrobeno z hliníkového plechu a je opatřeno identickým nátěrem v tmavošedém odstínu jako plechování okna a je odolné proti vlivům počasí a proti slunečnímu záření, vodotěsnost je atestována v souladu s nejnovějšími předpisy. Lemování pro okna RoofLITE je osazováno níž do úrovně střešní krytiny, což zvyšuje nejenom efektivnost tepelné izolace okna, ale také vnější estetický dojem.

Lemování je vyrobeno a konstruováno tak, aby jeho montáž byla srozumitelná i pro konečné spotřebitele, který plánuje montáž vlastními silami.

Skladem

1630,- Kč s DPH   ks