Hlavní kategorie » Roleta zcelazatemňující

Roleta zcelazatemňující RoofLITE 66x118 cm

Zatemňující rolety pro střešní okna Rooflite 66x118 cm zcela zabraňují pronikání světla a dokáží proměnit den v noc. Tyto rolety jsou tedy vynikající volbou pro ovládání světla v ložnicích, ale nejen v nich.

Žádné kabely a žádná lanka: Naše zatemňovací rolety se snadno zasouvají do tenkého rámu vyrobeného z profilovaného hliníku.

Tento snadno ovladatelný mechanismus zajišťuje aretování rolet v mnoha polohách a usnadňuje ovládání intenzity světla v místností a tím umožňuje nastavit různé úrovně jasu světla až po úplené zatemnění.

Bez mytí: Kvůli trvanlivé kombinaci polyesteru a neprůsvitné pogumované látky, odolné vůči znečištění, rolety nevyžadují žádnou údržbu a jsou jednoduše omyvatelné bez potřeby demontáže.

Rolety lze nainstalovat za několik málo minut pomocí šroubováku dle názorného montážního návodu, který je vložen do balení všech našim produktů. Rolety dokonale padnou na určené místo, nevyžadují dodatečné úpravy a zařezávání a lze je namontovat ve 3 snadných krocích.

Názorný montážní návod je součástí balení.

Na rolety Rooflite poskytujeme 2letou záruku.

Naše zatemňující rolety Rooflite lze použít do střešních oken značek: Dakea, VELUX® (včetně nové generace - V22), Optilight a FAKRO®.

Barva:

Skladem

1453,- Kč s DPH   ks